Ky produkt u shtua me sukses në karrocë!

Shikoni Shportën e Blerjeve

Vaji i sporeve të kërpudhave GANOHERB Reishi (30 Veggie Softgels)

Përshkrim i shkurtër:

- Shtojcë ekstrakti USDA Organik i Ganoderma Lucidum
- Forcuesi i Sistemit Imunitar & Energjia Natyrore për Mirëqenie dhe Mbështetje të Mëlçisë
- Vegan, Jo OMGJ, pa Gluten.


SKU: B06XT5DSHX - Në magazinë
USD $179.99 USD $179.99 (% fikur)

Detajet e produktit

Etiketat e produktit

PËRFITIMET SHËNDETËSORE

______

singleGANOHERB Reishi Mushroom Spore Oil (1)

Vaji i Spores Reishi i nxjerrë nga pluhuri i spores së kërpudhave reishi të thyer me mur qelizor (shkalla e plasaritjes> 99%), përmes nxjerrjes superkritike të CO2, e cila është e jashtëzakonshme për forcimin e sistemit imunitar dhe neutralizimin e efektit të alkoolit, mbështet një mëlçi dhe zemër të shëndetshme , reduktimin e lodhjes, përmirësimin e mirëqenies së përgjithshme. Ganoderma lucidum është një barishte superiore që mund të merret për një kohë të gjatë pa efekte anësore.

singleGANOHERB Reishi Mushroom Spore Oil (2)

Kërpudha jonë reishi rritet në fermën tonë të certifikuar me pyje të pa ndotura. GANOHERB ka integruar kultivimin, prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin, shitjen dhe shërbimin në një zinxhir të tërë të industrisë. Ganoderma është certifikuar organike nga SHBA.

AUTENTIK & ORGANIK

______

Oil Vaj Reishi Spore Softgel

★ 100% Kënaqësi e garantuar: Ne ofrojmë një garanci 30-ditore të kthimit të parave Nëse nuk jeni të kënaqur me vajin e kërpudhave reishi, Thjesht dërgojeni atë dhe ne do të rimbursojmë plotësisht pa bërë pyetje.

★ 100% NATYRORE: Ne refuzojmë të përdorim materiale të sintetizuara artificialisht, siç janë pesticidet, plehrat kimike dhe hormonet në rritjen, përpunimin dhe prodhimin e Ganoderma.

★ Pastërtia dhe efektshmëria e lartë: Vetëm një vaj i Reishi Spore Softgel (500 mg) i Reishi Spore Oil përmban mbi 150 mg triterpene, përbërësi më aktiv i Reishit, i cili absorbohet lehtë nga trupi ynë.

singleGANOHERB Reishi Mushroom Spore Oil (3)

Përbërësi Hyrje

Vaj 100% Organik i Sporeve të Kërpudhave Reishi
Vaji ynë i sporeve të kërpudhave reishi nxirret nga pluhuri i spores së kërpudhave reishi të thyer në mur qelizor me CO2 superkritik, duke mbajtur plotësisht përbërës të shumtë aktivë të sporeve, të tilla si triterpenoide Ganoderma lucidum dhe selen, substanca efektive absorbohet lehtësisht nga trupi i njeriut, që është thelbi i çmuar i Ganoderma lucidum.

100% Pergel Softgel
Xhelat e buta të perimeve nuk përmbajnë agjentë sintetikë kimikë, kanë jetëgjatësi të gjatë dhe nuk kanë efekte anësore dhe të sigurta për t’u ngrënë pasi janë fibra natyrore të bimëve, që është zgjidhja më e mirë për vegjetarianët.

Drejtime të sugjeruara

● Merrni 1 butë çdo herë.
● 2 herë në ditë me ujë të ngrohtë.
● Përdoret më së miri gjysmë ore para ngrënies.
● Çdo 100g produkt përmban më shumë se 20g triterpene të përgjithshme.

Efikasiteti

BOOST SISTEMI I VETM
Imuniteti i ulët i trupit është i lehtë për t'u sëmurë, gjë që rrit konsumin e trupit. Vaji i spores së kërpudhave Reishi mund të rregullojë në mënyrë të dyanshme dhe të rrisë imunitetin e trupit sepse është i pasur me Ganoderma lucidum triterpenes, të cilat mund t’ju ​​bëjnë të mbushur me energji çdo ditë.

MB SUSHTET MIRELLSIN E PENRGJITHSHME
Vaji i sporeve të kërpudhave Reishi mund të mbrojë kundër dëmtimit kimik dhe imunologjik të mëlçisë, të përmirësojë gjumin, të nxisë lirimin e insulinës për të ulur sheqerin në gjak, të lehtësojë dhimbjet e kyçeve dhe të rregullojë trajtimin e kancerit duke zvogëluar vuajtjet dhe duke rritur efikasitetin gjatë kimioradioterapisë, sigurohuni që shpirti juaj familjar dhe cilësia e jetës Me

P IRMIRSIMI I TEKSTURES SK LINKURS
Konsumimi afatgjatë i vajit të sporeve të kërpudhave Reishi ka një efekt dobësues në kloazmën e shkaktuar nga njollat ​​kokëfortë, djegiet ultravjollcë nga dielli, çrregullimet endokrine, etj. Ka efekte të mira ndihmëse dhe përmirësuese në skuqjen e lëkurës, rrudhat dhe fizikun e ndjeshëm, i reziston oksidimit dhe plakjes, ruan bukuri dhe të mbajtur të rinj nga ju.


  • I mëparshëm:
  • Tjetra:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni